Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

Ikarus 260.04 #BV02 przeszedł naprawę bieżącą


Podziel się na FB

Sekcja: Remonty
Kategoria: Remonty Taboru

373.jpg

W dniach 21.10-24.12.2008r. nasz redakcyjny Ikarus 260.04 #BV02 przeszedł naprawę bieżącą. Załatano wszystkie dziury w burtach, przemalowano autobus w historyczne - kremowo-czerwone - malowanie, z zewnątrz oraz kremowe wewnątrz. Wymyto koła i pomalowano na kremowo, a schody na czarno. Oczyszczono oszklenie z wszelkich "upiększeń", które wprowadzili prowadzący za czasów służby w MZK Pabianice. Przywrócono część detali.

Składamy podziękowania wszystkim, którzy pomagali nam przy Ikarusie nakładem prac fizycznych oraz nakładem finansowym [nazwiska do wiadomości redakcji].

W przygotowaniu znajduje się Kalendarium Remontowe, w którym znajdą się bardziej szczegółowe informacje nt. przeprowadzonych prac oraz dokumentacja fotograficzna.

Możesz nam pomóc w zdobyciu oryginalnych części, których poszukujemy:

  • listwy boczne, zewnętrzne (poziome i pionowe)
  • klapki wlewu paliwa oraz zaworów
  • listwy wewnętrzne (poziome i pionowe)
  • halogeny do przedniego zderzaka
  • okrągłe plastikowe czarne kratki, mocowane w otworach płyt wykończenia wewnętrznej strony burtPoszukujemy również pomocy w zakresie spawania, lakierowania i tapicerowania, najlepiej z częściowym sponsorigiem, za który jesteśmy w stanie odwdzięczyć się reklamami na autobusie i w serwisie Buslodz.pl


Zdjęcia (17)


Autor: PRZEMYSŁAW BAKAJ

Dodano: 2009-01-15 20:21:19

Temat zaktualizowany przez PRZEMYSŁAW BAKAJ dnia 2020-05-09 02:02:08


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!