Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

2003 - linie Z5 i Z6 - wymiana krzyżownic Kościuszki/ Zielona


Podziel się na FB

Sekcja: Remonty
Kategoria: Remonty Infrastruktury

1034.jpg

Dziura na środku skrzyżowania

We wakacje 2003r. dokonano wymiany krzyżownic torowiska, na skrzyżowaniu ciągu ulic: Al. Kościuszki - Zachodnia z ulicą Zieloną. W trakcie prac, komunikację tramwajową, zastępowały autobusy zastępczych linii Z5 i Z6.

Linia Z5

W relacji wschód-zachód uruchomiono linię Z5 kursującą w relacji: UZUPEŁNIĆ - UZUPEŁNIĆ. Trasa biegła ulicami: BRAK INFO

Linia Z6

Na trasie północ-południe uruchomiono linię Z6 kursującą w relacji: Bazarowa - plac Niepodległości. Trasa biegła ulicami: Lutomierską, Zachodnią, Al. Kościuszki, Radwańską, Piotrkowską, Sieradzką, Rzgowską. W obu kierunkach tymi samymi ulicami.

 

artykuł niepełny, wymaga uzupełnienia


Zdjęcia (9)


Autor: PRZEMYSŁAW BAKAJ

Dodano: 2020-03-18 23:00:04

Temat zaktualizowany przez PRZEMYSŁAW BAKAJ dnia 2020-05-09 02:48:22


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!