Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w ramach dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystając z BUSLODZ.PL wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kliknij, aby zamknąć.

Remont torowiska na skrzyżowaniu Al. Politechniki/ ul. Wróblewskiego (luty 2020)


Podziel się na FB

Sekcja: Remonty
Kategoria: Remonty Infrastruktury

1007.jpg

W lutym 2020 odbył się remont torowiska na skrzyżowaniu Al. Politechniki/ ul. Wróblewskiego. W miejsce krzyżaków z dawnym, nieużywanym od lat 80-tych XXw., torowiskiem w ulicy Wróblewskiego, wstawiono proste odcinki dla torowiska w Al. Politechniki.

Dzięki temu poprawił się komfort przejazdu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, albowiem stare tory były już w stanie śmierci technicznej. Wymieniono także nawierzchnię między obiema jezdniami Aleji. Pozostała część skrzyżowania pozostała nienaruszona, a więc zachowały się zarówno łuki z Aleji we Wróblewskiego, do Wólczańskiej, jak i proste tory wiodące w drugą stronę ulicy.


Zdjęcia (9)


Autor: PRZEMYSŁAW BAKAJ

Dodano: 2020-02-28 21:56:41

Temat zaktualizowany przez PRZEMYSŁAW BAKAJ dnia 2020-05-09 01:48:06


Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Wykorzystanie możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody autora!